معبد سلیمان

آیا فکر می کنید این گنج مدفون شده در معبد سلیمان بازیابی شده؟ فکر می کنید حفاری های امروز، برای یافتن یک گنج است؟ این گنج هدف حفاری های امروز نیست. چرا که آن گنج قرن ها قبل پیداه شد، آیا می توانید حدس نزنید که توسط چه کسی؟

آنچه آنها پیدا کردند، کتاب ممنوعه جادوگری بود. به وسیله این گنج آنها آموزه های مخفی و مرموزی یاد گرفتند که ایلومناتی بر اساس آنها شکل گرفت. آنها این آموزه ها را به کار گرفتند تا به بالاترین درجات قدرت در جهان صعود کنند. و آنها با پرستش شیطان به چنین هدفی رسیدند. آنها از روی میل، روحشان را فروختند. و از طریق مناسک مخفی، تعهدات و پیمان رازداری، این دانش و آموزه ها، مخفی ماند. دانش آنها هیچگاه نوشته نشد، بلکه از طریق نمادها، مناسک و معماری، به بقیه منتقل گردید.

اما دلیل حفاری های امروزه در مسجد الاقصی چیست؟

حفاری های امروز، برای تخریب از قبل برنامه ریزی شده مسجد است. چون آنها دارند، برای ظهور مسیح دروغین (دجال) آماده می شوند و بایستی با معبد احیا شده به شاه، خوشامدگویی شود. قبل از احیای معبد سلیمان، بایستی مسجد الاقصی، اولین خانه مقدس خدواند، ویران شود. و اسرائیل برنامه ریزی کرده است تا این کار را به صورت آرام و شیطانی انجام دهد.

آیا برای جنگ مقدس آماده اید؟ آیا برای جنگ جهانی سوم آماده اید؟ در حال حاضر هر دو شروع شده اند. اما بر خلاف آنچه که بسیاری از شما ممکن است فکر کنید، این جنگ مقدس در اصل جنگی بین مسلمان، مسیحی و یهودی نیست. اگر چه اینگونه به نظر می رسد، اما حقیقت ماجرا این نیست، چون جنگ پایان دوران، میان نژاد فرعون مقابل نژاد پیامبران خواهد بود. این جنگ میان پرستندگان شیطان مقابل پرستندگان خداوند خواهد بود.

بهترین را برای اطمینان از اینکه هیچ مخالفی در برابر فرعون امروز مقاومت نکند چیست؟ با توسعه یک نظم نوین جهانی متشکل از مردمی نادان و برده و غلبه بر کسانی که آماده مقاومت خواهند بود.

ایلومناتی، توسط خانواده، راتچیلد که خود اقرار به شیطان پرستی کرده اند تاسیس شد. فکر می کنید چه کسانی جهان امروز را اداره می کنند. خانواده های بانکداران صهیونیست، عمدتا راتچیلدها و راکفلرها.

چه کسانی برای هیتلر و جنگ های جهانی، سرمایه گذاری کردند؟ راتچیلد ها و راکفلر ها.

اسرار فاش شده معبد سلیمان !!!

چرا باید کسانی "مثلا یهودی" برای رخداد هولوکاست سرمایه گذاری کنند؟ اول اینکه آنها یهودی نیستند، بلکه شیطان پرست هستند. و بعد چون بدون هولوکاست، دیگر امروز ایالتی به نام اسرائیل وجود نداشت. چیزی که این حقایق را بیشتر تایید می کند، یکی از جالب ترین رازها در مورد اسرائیل است. بر اساس گفته های Simon Schama  راتچیلدها، مالک 80 درصد از اراضی اسرائیل هستند. حتی پرچم اسرائیل نیز، نماد شش وجهی از "سپر قرمز" خانواده های راتچیلد را برافراشته است. شش ضلعی، شش نقطه، شش مثلث، شش وجه در شش ضلعی مرکزی دارد. گاهی اوقات حقیقت، عجیب تر از افسانه است. آنهایی که جنگ های جهانی و هولوکاست را سرمایه گذاری کردند، کسانی هستند که مالک 80 درصد از اسرائیل هستند. فکر می کنید خاندان راتچیلد، برای چه کسانی کار می کند؟

کم کم متوجه می شویم که چه کسانی پشت پرده بیشترین رنج و دردهای دنیای ما هستند؟

اما چرا اورشلیم، چرا احیای معبد سلیمان؟ چون مسیح دروغین بایستی از جایی که مسیح واقعی، به فرمانروایی منصوب شد، حکومت خود را آغاز کند.

اما در مورد معبد سلیمان چه؟ بایستی از خودتان بپرسید، پیامبر سلیمان در مقابل سایر پیامبران، چه چیزی منحصر به فرد بود؟ برای کسانی که واقعا تحقیق کرده باشند، قرآن مقدس می آموزد که پیامبر سلیمان، قدرت پیشگویی منحصر به فردی داشته و حکومتی منحصر به فرد. حکومتی که دو طایفه را در بر داشته است و دو بعد مختلف را.

بر گرفته از مستند ظهور

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 خرداد 1391    | توسط: علی اسفندیاری    |    |
نظرات()